Pvz., tautodailė, istorijos muziejus, Čiurlionis, archeologija

  V. Palčinskaitės, S. Povelo spektaklio „Don Kichotas“ premjera

V. Palčinskaitė, S. Povelas. „Don Kichotas“. 2 dalių spektaklis pagal M. Servantesą. Rež. S. Povelas, scenogr. A. Jacovskis, kost. dail. B. Ukrinaitė, komp. F. Latėnas, rež. pad. D. Kazakevičiūtė. Valstybinis jaunimo teatras.
Don Kichotas – D. Kazlauskas; Sanča Pansa – R. Kazlas; Kunigas, Baskas ir Hercogas – V. Petkevičius; Kirpėjas ir Belaisvis – J. Pocius, A. Šurna; Samsonas Karaskas, Bulterjeras, Giltinė ir Santechnikas – G. Storpirštis; Dulsinėja ir Bingo – E. Aukštakalnytė; Dulsinėja, Baskė ir Prostitutė – D. Storyk; Lėlininkas Pedras ir Chinesas – P. Budrys, L. Raudonis; Kapitonas ir Rokė – V. Taukinaitis, G. Žalėnas; Smuklės savininkas, Mirtis ir Vyriausias meistras – S. Sipaitis, A. Storpirštis; Inspektorė, Rikotės žmona ir Hercogienė – I. Kriauzaitė; Seržantė, Tereza Pansa, Tadžikė ir Prostitutė – V. Podolskaitė, L. Štrimaitytė; Dulsinėja iš Toboso, Vairuotoja ir Mirtis – J. Matekonytė; Orkestro muzikantai – P. Keblikas, S. Sipaitis; Choras – tie patys aktoriai ir I. Krikščionaitytė.

Termino ir apibrėžimo šaltinis (-iai):

Lietuvos dramos teatrų premjerinių spektaklių programos 1991–2000, Vilnius: Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus, 2007.